© 2012 www.pudlowski.net
LOKALIZACJA VINCI

Centrum Biurowe Vinci położone jest przy ulicy Opolskiej 100 w Krakowie. Budynek z racji swego położenia, przy wjeździe do centrum Krakowa drogą nr 7 z kierunku Warszawy, jest niezwykle łatwy do identyfikacji. Dojazd z Vinci do centrum komunikacyjnego miasta (dworzec kolejowy i autobusowy oraz szybki tramwaj) przy Galerii Krakowskiej możliwy jest samochodem oraz transportem publicznym, w czasie nie dłuższym niż 10 minut.

Dojazd do autostrady A 4 w kierunku Katowic, Wrocławia, Berlina realizowany jest bezpośrednio spod biurowca Vinci ulicą Opolską. Dojazd na międzynarodowe lotnisko w Krakowie – Balicach, oddalone o 12 km od Vinci , prowadzi tą samą trasą i zajmuje ok. 20 min. Lotnisko w Balicach posiada wiele połączeń międzynarodowych.

Atrakcyjność położenia Vinci związana jest także z bezpośrednim dostępem do usług hotelowych, centrów konferencyjnych i komercyjnych. W odległości nie większej niż 3 km od obiektu przy ul. Opolskiej oraz ul. J. Conrada zlokalizowane są 5 i 4 gwiazdkowe hotele sieciowe, z profesjonalnymi centrami konferencyjnymi przeznaczonymi dla biznesu.

Na parterze budynku zlokalizowany jest oddział banku, z obsługą firm i korporacji, bankomatem, kantorem wymiany walut oraz kantyną.

Przy budynku zlokalizowany jest parking dla Najemców oraz gości, gdzie możliwe jest także zaparkowanie rowerów, motocykli i skuterów.

W bezpośrednim sąsiedztwie, odległości pieszej od budynku, zlokalizowane są przystanki autobusowe dla 12 linii autobusowych. Dzięki sieci transportu publicznego możliwe jest skomunikowanie się ze wszystkimi dzielnicami miasta.

Codziennie można skorzystać z wielu okolicznych punktów handlowych i małej gastronomii oraz marketu owocowo – warzywnego.